Uitslagen en foto's

 

UITSLAGEN EN FOTO'S 2018

uitslag 2018

foto's van de organisatie 2018

 

 

UITSLAGEN EN FOTO'S 2017

 

 

 

 

 

 

 

dames sprint:                                                     heren sprint:
1 Tanja de Boer             Utrecht                           1 Jetse Bakker            Assen
2 Antien van der Vegt     Zuidwolde                      2 Marijn de Jonge        Woerden
3 Eline Zomer                Hoogeveen                     3 Robert Beute            Assen

estafette sprint:

HAC'63 met Manuel Westerveen en Sander Kikkert

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dames kort:                                                       heren kort:
1 Marjan Andringa          Marrum                         1 Jan Meysmans      Asse (B)
2 Francisca Schutter       Groningen                      2 Bart Hoeksma      Amsterdam
3Arlana van Ommen       Zwolle                            3 Bas van Beek       Oene

 Dit is de uitslag 2017

Dit zijn de foto's gemaakt door de organisatie.

UITSLAGEN EN FOTO'S 2016

dames sprint:                                                     heren sprint:
1 Fleur Baljet                 Sneek                            1 Peter Res                 Utrecht
2 Francisca Schutter       Groningen                      2 Michiel Broeksma      Zwolle
3 Liande de Wit             Assen                             3 Thomas Wobma       Bolsward

  

 

  estafette sprint: Jeroen Thalen en Sander Kikkert

 

 

 

dames kort:                                                       heren kort:
1 Marjan Andringa          Marrum                         1 Jan Meysmans      Asse (B)
2 Sandra van Diemen     Groningen                      2 Bas van Beek       Oene
3 Claudia van Tellingen  Sleen                             3 Rober Malyszek    Halfweg

Hier de uitslagen.

Foto's van de familie Baljet vindt u hier.

Foto's van Johan Beijk en Edwin van Sloten vindt u hier.

 UITSLAGEN 2015

uitslag 2015

Winnaars kort heren 2015 - vlnr - Armand vd Smissen, Alexander Picard en Joep Staps.

 

 

 

  

winnaars dames sprint en kort -Fleur Baljet en Marina van Dijk 

 

 

 

 Overzicht met uitslagen:

Uitslag 2013
Uitslag 2014

 
FOTO'S
Foto's vanaf 2006 tot en met 2013.
2014 - serie 1
 
2015
Thomas Visser

Loperscompany
Hans Versteeg
Loonbedrijf Van den Akker

Simon Schram Motors

Schokker Installatie bedrijf

Wibo Zwarteveen Hoefsmid

Meijners Loonbedrijf

Meyners Landbouwmechanisatie

Houthandel Martin Robben
Administratie Bureau Christine de Wit

Bouwmarkt Chris Mayer

Dorpshuis De Bult
leo
joop

Botenbedrijf Aquanaut

Installatiebedrijf van Veen

Verbouw en Onderhoud Herman v/d Berg

ICT-Solutions JF v/d Woude

Hovenier v/d Berg

Loopgroep Jan Echten
Huismans

Drukkerij van Dijk

Hagen onderhoud